kod qr

Specjalistyczne Prace Analityczne

Tychy 23/06/2017

Praca biurowa

za darmo http://tychylokalnie.pl/4291

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa bieżąca w zakresie sporządzania umów - prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej pracowników : wydawanie zaświadczeń, świadczenie usług doradczych z prawa pracy, obsługa świadczeń socjalnych, - prowadzenie osobowych teczek pracowniczych - monitorowanie i prowadzenie ewidencji pracowników, w tym również planów urlopowych OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - znajomości prawa pracy i zagadnień płacowych - samodzielności, odpowiedzialności, dokładności - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku OFERUJEMY: - umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin - pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 - możliwość rozwoju i awansu - szkolenia podnoszące kwalifikacje - dopłaty do prywatnej opieki medycznej i kart sportowych - udział w firmowym programie lojalnościowym Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania na katowice@wadwicz.pl
Pełna treść ogłoszenia dostępna w serwisie TychyLokalnie.pl

Siekańska Ewa
698-348-877