Specjalistyczne Prace Analityczne

Data dodania: 23 czerwiec 2017Ogłoszenie: 4291
  • Specjalistyczne Prace Analityczne - zdjęcia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa bieżąca w zakresie sporządzania umów
- prowadzenie bieżącej obsługi kadrowej pracowników : wydawanie zaświadczeń, świadczenie usług doradczych z prawa pracy, obsługa świadczeń socjalnych,
- prowadzenie osobowych teczek pracowniczych
- monitorowanie i prowadzenie ewidencji pracowników, w tym również planów urlopowych

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- znajomości prawa pracy i zagadnień płacowych
- samodzielności, odpowiedzialności, dokładności
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:
- umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
- możliwość rozwoju i awansu
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- dopłaty do prywatnej opieki medycznej i kart sportowych
- udział w firmowym programie lojalnościowym

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania na katowice@wadwicz.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 698... Pokaż