Senior Care Assistant / Londyn / 8.50 funtów godz. / praca od lutego

Data dodania: 11 styczeń 2018Ogłoszenie: 5317

Atrakcyjna oferta pracy dla Senior Care Assistant z NVQ3 w Londynie! Już dziś zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl i prześlij cv w j. angielskim! Dla brytyjskiego pracodawcy, ekskluzywnego domu opieki w Londynie poszukujemy pogodnych i doświadczonych opiekunów / Senior Care Assistants z angielskim. Oferta pracy od lutego 2018.

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel z dobrą znajomością angielskiego oraz doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi do pracy w domu opieki typu Residential House w Norbury/Londyn. Od kandydatów wymagany jest ukończony kurs NVQ3. Praca od lutego 2018!

Wymagania
Dobra znajomość języka angielskiego
Kurs NVQ3
Wymagane referencje od poprzednich pracodawców
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim skype/telefonicznie

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 8.50 funtów /godz. brutto
Zamieszkanie: we własnym zakresie
Praca stała - etat (36 godz. / tyg.).
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 39 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Pełny etat
Lokalizacja: Tychy
Wyświetleń: 217

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Tychylokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.