Praca przy maszynie

Data dodania: 13 sierpień 2018Ogłoszenie: 6532

PRACA! PRACA! PRACA!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Tychy tereny przemysłowe
Umowa: Umowa o pracę bezpośrednio pod firmą!

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn produkcyjnych (po szkoleniu wdrażającym)
- wsparcie produkcji i nadzór maszyn
- sprawdzanie i kontrolowanie wyrobów

Wymagania:
- dyspozycyjność na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
- chęć uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:
- szkolenie wdrażające
- umowę o pracę
- wzrost ynagrodzenia wraz z nabyciem doświadczenia
- możliwość awansu, rozwoju,
- karty Multisport, paczki świąteczne, dodatki
- atrakcyjne premię

Wyślij swoje CV:

Proszę o dołączanie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 537... Pokaż