Praca dla monterów i spawaczy

Data dodania: 04 kwiecień 2017Ogłoszenie: 3914
  • Praca dla monterów i spawaczy - zdjęcia

Firma Indmont z Krakowa specjalizująca się w remontach urządzeń hutniczych i energetycznych jak również w montażu rurociągów wodnych, gazowych oraz konstrukcji stalowych poszukuje doświadczonych monterów i spawaczy ze znajomością oraz bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech.
Obowiązki:
- montaż konstrukcji stalowych, rur, linii produkcyjnych, wentylacji, instalacji sanitarnych.
- spawanie odbiorowe konstrukcji stalowych, rurociągów.
Oczekujemy:
- doświadczenia,
- aktualnych uprawnień spawalniczych (dotyczy spawaczy),
- min. komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (nieobowiązkowe),
- min. dobrej znajomości rysunku technicznego i/lub izometrycznego.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- składki i ubezpieczenie opłacane w Niemczech (AOK),
- atrakcyjną stawkę godzinową w euro,
- zakwaterowanie,
- transport,
- ubrania robocze oraz narzędzia.

Aplikację proszę wysyłać na adres: kadry.es@indmont.com

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 126... Pokaż