Opiekun Medyczny / Staplehurst / do 8.25 funtów brutto godz. / marzec

Data dodania: 07 luty 2018Ogłoszenie: 5449


Ciekawa oferta pracy dla Opiekunów w Anglii! Dla brytyjskiego pracodawcy, dużej firmy z branży medycznej posiadającej ponad 30 lat doświadczenia w prowadzeniu domów opieki w Anglii, poszukujemy pogodnych i chcących pomagać innym opiekunów / Care Assistants z angielskim. Oferta pracy od marca 2018. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w przyjaznym domu opieki w Anglii - prześlij CV!

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL, zatrudni personel ze znajomością angielskiego do opieki nad osobami w domu w opieki w Staplehurst / hrabstwo Kent. Pracodawca oferuje szkolenia NVQ, zamieszkanie w pobliżu domu opieki i przede wszystkim pracę w stabilnej firmie dającej możliwości rozwoju.

Wymagania
znajomość języka angielskiego
wymagane referencje od poprzednich pracodawców
rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim na skype

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: 7.75-8.25 funtów /godz. brutto w zależności od doświadczenia. Nadgodziny dodatkowo płatne - 2.50 funtów brutto godz.
Zamieszkanie: zapewnione, koszt ok. 350 funtów miesięcznie
Praca stała - etat (36,5 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach.

Zapewniony bezpłatny posiłek podczas godzin pracy
Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 39 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Pełny etat
Lokalizacja: Tychy
Wyświetleń: 192

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Tychylokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.