Operator W贸zka/ Pracownik Magazynu - TRWA REKRUTACJA

Data dodania: 24 sierpie艅 2017Og艂oszenie: 4614

Mondi Polska od 2002 roku oferuje prac臋 na terenie Niemiec (nr lic 7268).
Aktualnie poszukujemy Kandydat贸w na stanowisko:

Operator W贸zka/ Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Niemcy
(Adelsheim, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:
Oferujemy prac臋 w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku firmie, b臋d膮cej liderem w zakresie produkcji materia艂贸w monta偶owych, mocuj膮cych, narz臋dzi r臋cznych, elektronarz臋dzi oraz chemii technicznej.

Opis stanowiska:
鈥 Praca na magazynie,
鈥 Obs艂uga w贸zka wid艂owego bocznego (mo偶liwe przeszkolenie!),
鈥 Kontrola dostaw, wydania towar贸w,
鈥 Komisjonowanie towaru,
鈥 Przygotowanie i kontrola wysy艂ek towaru.

Od Kandydat贸w oczekujemy:

鈥 Wcze艣niejsze do艣wiadczenie na podobnych stanowiskach,
鈥 Gotowo艣膰 do samodzielnej pracy na magazynie oraz na w贸zku wid艂owym,
鈥 Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego- warunek konieczny!
鈥 Gotowo艣膰 do podj臋cia d艂ugofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,
鈥 Uprawnienia na w贸zki wid艂owe b臋d膮 du偶ym atutem,
鈥 Rzetelne podej艣cie do wykonywanych obowi膮zk贸w, odpowiedzialno艣膰 oraz lojalno艣膰,
鈥 Mile widziane prawo jazdy kat.B a tak偶e w艂asne auto.

W zamian za Twoje do艣wiadczenie oraz zaanga偶owanie oferujemy:

鈥 Stawk臋 podstawow膮 godzinow膮 9,85 euro brutto a tak偶e atrakcyjn膮 premi臋 15 lub 25 euro w zale偶no艣ci od poziomu znajomo艣ci j臋zyka niemieckiego,
鈥 Zorganizowane zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie w bliskiej odleg艂o艣ci od firmy,
鈥 Polski brygadzista,
鈥 Kontrakt beterminowy ,
鈥 Zatrudnienie na umow臋 o prac臋 na niemieckich warunkach,
鈥 Terminowe przelewy, mo偶liowo艣膰 pobierania zaliczek przez 6 miesi臋cy od podj臋cia pracy, ju偶 po 1 tygodniu pracy,
鈥 Wsparcie dzia艂u koordynacji zatrudnienia pracownik贸w po stronie polskiej a tak偶e niemieckiej, wspieraj膮cych w dope艂nieniu formalno艣ci zwi膮zanych z podj臋ciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urz臋dami itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przes艂anie CV na adres portale@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny: + 48 508 162 832 (poniedzia艂ek - pi膮tek 9-17)

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 508... Poka偶