Kursy wózki widłowe Tychy - Bieruń, Pszczyna

Data dodania: 27 marzec 2015Ogłoszenie: 899
Kursy wózki widłowe Tychy -  Bieruń, Pszczyna
  • Kursy wózki widłowe Tychy -  Bieruń, Pszczyna - zdjęcia
  • Kursy wózki widłowe Tychy -  Bieruń, Pszczyna zdjecie 2
  • Kursy wózki widłowe Tychy -  Bieruń, Pszczyna - zdjecie 3
  • Kursy wózki widłowe Tychy -  Bieruń, Pszczyna zdjecie 4

Ośrodek szkolenia kierowców wózków jezdniowych.
JGL LOGISTICS
Tychy ul. Fabryczna 11
TEL. 603 456 555
TEL. 601 219 944

Dopasujemy się do godzin Twojej pracy. Zadzwoń i sprawdź.

Kurs wózki unoszące już od 120 zł

KURS WÓZKI WIDŁOWE – PROMOCJA 299 zł

Zastanawiasz się, czy jesteś odpowiednim kandydatem do odbycia kursu? Czy aby odbyć kurs musisz być osobą pracującą. Nic bardziej mylnego! Do kursu przystąpić może każdy, bez względu na status zawodowy. Jedynymi warunkami, które należy spełnić to ukończone 18 lat, wykształcenie, co najmniej podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie. Zastanawiasz się jak i gdzie zdobyć zaświadczenie lekarskie Nie trzeba się o to martwić. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów organizujemy tego typu badania w naszym Ośrodku Szkoleniowym (koszt 40 zł od osoby).

Po skończonym szkoleniu i odbytym egzaminie będziesz ekspertem w obsłudze maszyn spalinowych, elektrycznych oraz gazowych. Dodatkowo możesz uzyskać kwalifikacje uprawniające Cię do wymiany butli w wózkach gazowych.

Błądząc wśród ogromu ogłoszeń, chodząc od rozmowy do rozmowy oraz szukając pracy za granicą napotykasz ciągle przeszkodę braku odpowiednio potwierdzonych kwalifikacji. Dlatego też nasza firma wydaje swoje dokumenty w języku polskim, angielskim i niemiecki. Dzięki nam Twoja kandydatura będzie atrakcyjna także w krajach Unii Europejskiej.

Wykazując pełen profesjonalizm w szkoleniach posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wykładowców. Kadra ta w przyjazny i profesjonalny sposób przygotuje się do egzaminu kończącego kurs i do przyszłego zawodu. W naszej gestii jest wyposażenie każdego kandydata w umiejętności niezbędne do pracy na stanowisku operatora wózków widłowych, podestów ruchomych, czy też HDS-ów.

Nasza firma jest dla Ciebie. Jesteśmy elastyczni w każdym względzie. Ty ustalasz termin i godziny zajęć. Już nie musisz się martwić, że godziny szkolenia koligować będą z godzinami pracy, i planami prywatnymi. To my dostosowujemy się do Ciebie. Dlatego też specjalnie dla Ciebie nasz ośrodek jest otwarty także popołudniami oraz w soboty.

Przyjdź już dziś! Czekamy właśnie na Ciebie!

Inne oddziały: Katowice, Kraków, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz
Pełna oferta naszej firmy na www.jgl.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 603... Pokaż

JGL
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 21 )

Cena 299zł
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi motoryzacyjne
Lokalizacja: Tychy
Wyświetleń: 1362

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Tychylokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.