Care Assistant UK / Cheshire / 7.50 funtów godz. / marzec 2018

Data dodania: 07 luty 2018Ogłoszenie: 5451
Care Assistant UK / Cheshire / 7.50 funtów godz. / marzec 2018
  • Care Assistant UK / Cheshire / 7.50 funtów godz. / marzec 2018 - zdjęcia

Świetna oferta pracy dla Opiekunów w Anglii lubiących ciszę i spokój. Klient Prowork.PL, sieć domów opieki o bardzo wysokim standardzie usług zatrudni opiekunów medycznych do domu opieki w Audlem / hrabstwo Cheshire. Jeśli lubisz pracę z osobami starszymi, znasz angielski i szukasz pracy w cichej i spokojnej lokalizacji w UK - już dziś prześlij do nas swoje cv! Oferta pracy dla Care Assistants w UK z zamieszkaniem oraz bezpłatnym przelotem z Polski do Anglii!

Brytyjski pracodawca, klient Prowork.PL posiadający 6 ekskluzywnych domów opieki zatrudni przyjaznych i ceniących sobie spokój opiekunów do pracy w domu opieki w Audlem / hrabstwo Cheshire. Dom opieki liczący 45 rezydentów położy jest w malowniczej lokalizacji pełnej zieleni, ogrodów i charakteryzuje się przyjaznym środowiskiem pracy. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype.

Wymagania
znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
wymagane 2 referencje z poprzednich miejsc pracy
gotowość do rozpoczęcia pracy od marca 2018

Warunki
Okres pracy: kontrakty minimum roczne
Wynagrodzenie: 7.50-8.20 funtów / godz. brutto w zależności od doświadczenia
Zamieszkanie: zapewnione
Praca stała: 36 godz. tyg.. Możliwość pracy w nadgodzinach.
Pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii

Kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto dostępne inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i tych przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 323 63 35; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Prowork.PL Profesjonalny dobór personelu Bilingual teachers /tutors and nannies ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.PL FACEBOOK/Prowork.PL.PRACA Recruitment services Warsaw, Poland Bilingual teachers, tutors/nannies, nurses and care assistants from Poland. Profesjonalny dobór personelu do opieki. Professional childcare and healthcare services for expat families Warsaw and employers abroad. Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 39 )

Cena za darmo
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Pełny etat
Lokalizacja: Tychy
Wyświetleń: 257

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Tychylokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.